Kluczowym elementem potencjału naszej firmy są ludzie. Z tego względu nieustannie poszukujemy nowych talentów mogących zasilić nasze szeregi. Jeżeli jesteś osobą ambitną, pracowitą i chciałbyś się rozwijać w nowoczesnej, perspektywicznej branży, prześlij nam swoją aplikację!

 • PROGRAMISTA CNC
 • OPERATOR NASZYN CNC
 • OPERATOR FREZAREK CNC
 • PROJEKTANT CAD
 • ŚLUSARZ – KONSERWATOR
 • PRACOWNIK TECHNICZNY

Zapraszamy do aplikowania przez formularz kontaktowy. Skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Prosimy o dopisanie w CV klauzuli:
“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”

  Załaduj plik CV:
  Zgoda RODO:
  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przekazywanych w formularzu na rzecz Administratora Serwisu www.rapolcnc.pl - P.W.Rapol, zgodnie z postanowieniami przepisów ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) w celu założenia i utrzymania konta oraz późniejszego użytkowania. Wyrażam zgodę na przekazywanie ofert marketingowych i informacji handlowych w odpowiedzi na pytania zawarte w treści formularza (nie będziemy wysyłać cyklicznych maili z ofertą). Ponadto informujemy, iż zgodnie z RODO, każdy Klient ma prawo wglądu do swoich danych, ich poprawiania lub żądania usunięcia.