21462
post-template-default,single,single-post,postid-21462,single-format-standard,qode-social-login-1.1.3,stockholm-core-1.1,select-theme-ver-5.1.8,ajax_fade,page_not_loaded,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.5,vc_responsive

Rapol CNC

Oferta

Usługi tokarskie na automatach CNC

Specjalizujemy się w produkcji detali na automatach tokarskich CNC o średnicach od 3 do 42 mm z użyciem podajnika pręta, oraz do 200mm w uchwycie 3 – szczękowym. Posiadamy 3 centra obróbcze CNC, w tym:

Centrum tokarsko-frezarskie CNC Traub TNS 30 / 42 D

Oprócz wymienionych wyżej typów prac wykonujemy wiercenie, gwintowanie, frezowanie oraz zlecamy naszym stałym podwykonawcom prace typu: szlifowanie, polerowanie, malowanie, powłoki galwaniczne.

Wykonujemy detale wg rysunków Klienta dla branż: maszynowej, oświetleniowej, przemysłu motoryzacyjnego, meblowego i innych. Toczymy elementy ze stali zwykłych, automatowych, nierdzewnych, mosiądzu, stopów aluminium, miedzi oraz tworzyw sztucznych.

Realizujemy zamówienia w średnich (500 sztuk do 5000 sztuk) lub dużych (powyżej 5000 sztuk) seriach produkcyjnych. Wszystkie produkty wykonywane są metodą obróbki skrawaniem przy zastosowaniu maszyn CNC Będący w posiadaniu park maszynowy, umożliwia realizację skomplikowanych i precyzyjnych elementów, wykonywanych z prętów okrągłych, sześciokątnych i kwadratowych

Zapewniamy:

KRÓTKIE TERMINY REALIZACJI
NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ ZA ROZSĄDNĄ CENĘ

Park maszynowy

Specjalizujemy się w produkcji detali na automatach tokarskich CNC o średnicach od 3 do 42 mm z użyciem podajnika pręta, oraz do 200 mm w uchwycie 3 – szczękowym. Posiadamy 3 centra obróbcze CNC, w tym:

Centrum tokarsko-frezarskie CNC Traub TNS 30 / 42 D

DANE TECHNICZNE :

Maks. długość toczenia: [mm] 220

Maks. średnica obrotu nad łożem: [mm] 180

Maksymalna średnica pręta: [mm] 42

Oś C

Ilość rewolwerów: 3

Ilość narzędzi: [sztuk] 12 + 12 + 4

Polityka jakości

Działamy na rynku od 1994 roku. Od samego początku staramy się utrzymać wysoki poziomu jakości dostarczanych wyrobów i usług.

Naszym nadrzędnym celem jest dostarczenie wyrobów i usług spełniających wymagania Klientów tak, aby ich zadowolenie przyczyniało się do rozwoju Firmy i umacniania jej pozycji na rynku.

W związku z powyższym, systematycznie podnosimy jakość i konkurencyjność produkowanych detali, a także usług w zakresie obróbki metalu.

W celu zagwarantowania realizacji założeń Polityki Jakości, w ciągu najbliższych miesięcy postawiliśmy sobie za cel wdrożenie w firmie „Rapol” Systemu Zarządzania Jakością zgodnego z wymaganiami normy PN-EN ISO 9001:2009.

Wyznaczyliśmy do realizacji następujące cele Polityki Jakości:

  • utrzymanie wysokiego poziomu zadowolenia Klientów, dzięki terminowym dostawom wyrobów i usług o wymaganym poziomie jakości,
  • zatrudnianie doświadczonych pracowników oraz systematyczne podnoszenie ich świadomości jakościowej, wiedzy o systemie i jego roli w funkcjonowaniu firmy,
  • współpraca ze sprawdzonymi dostawcami,
  • zapewniona jakość dostarczanych detali,
  • dokumentacja kontroli jakości,
  • kontrola pojedynczych produktów jak i całej serii,
  • szybka reakcja na wskazania klienta,
  • doskonalenie środowiska pracy oraz infrastruktury, zwłaszcza w zakresie mającym wpływ na jakość wyrobów.

Współwłaściciele spółki zapewniają, że niniejsza Polityka Jakości jest znana, rozumiana i przestrzegana przez wszystkich pracowników oraz gwarantują odpowiednie zasoby do jej realizacji.

Współpraca

Poszukujemy firm które chciałyby nawiązać współpracę w celu wykonania dla nich różnych detali toczonych na automatach tokarskich

No Comments

Post a Comment